I
Zadzwoń +48 516 587 026
Adres Wodna 15, Łódź
Email kontakt@meblarzlodz.pl
meblarzlodz.pl

Dlaczego wybrać Nas?

meblarzlodz.pl – meble na wymiar do każdego zakątka domu.

W branży meblarskiej mamy wiele lat doświadczeń i doskonale potrafimy ocenić potrzeby klienta , doradzić , zaprojektować oraz wykonać każdą szafę , kuchnie, garderobę . Mebli robionych na wymiar nie ograniczają żadne standardy w wymiarach i kolorystyce a więc możemy zrobić naprawdę dużo .

Nasza praca jest dla nas również pasją, a projektowanie mebli na wymiar to wyzwanie, z którym uwielbiamy się mierzyć. Spełniamy marzenia naszych klientów o nie tylko designerskich aranżacjach, ale przede wszystkim praktycznych. Łączymy wysoki komfort użytkowania z pięknym, niebanalnym wyglądem. Do tego nasze meble są niezwykle solidne. Sprawdzają się w różnorodnych pomieszczeniach, a więc w kuchni, łazience, sypialni, salonie, biurze, pokoju dziecięcym czy w garderobie. Zawsze dostosowujemy projekt do konkretnej przestrzeni, co oznacza, że nasze realizacje doskonale się prezentują nie tylko w dużych domach jednorodzinnych, ale również w niewielkich mieszkaniach w bloku.

Meble na wymiar Nowoczesne i solidne meble do domu i biura

Kuchnie na wymiar to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie indywidualność. Ważne jest, aby meble w kuchni były zaprojektowane w taki sposób, aby pomieściły jak najwięcej i zajęły jak najmniej przestrzeni.
W zależności od Twoich oczekiwań i gustu wykonamy dla Ciebie idealnie dopasowane meble.

Meble do pokoju na wymiar znakomicie sprawdzają się w każdym domu, biurze, restauracji czy placówce medycznej. Meble na zamówienie pozwalają klientowi mieć wpływ na wymiar, funkcjonalności oraz wygląd, począwszy od rodzaju materiału, skończywszy na elementach wykończeniowych.
Meble na wymiar są także doskonałym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń nietypowych: bardzo małych, posiadających dużo wnęk i zakamarków.

Łazienka to miejsce, w którym projekty indywidualne okazują się szczególnie istotne. Elementy zamontowane na stałe, takie jak umywalka czy prysznic wymuszają określone zagospodarowanie przestrzeni. A niewielka przestrzeń wymaga przemyślanych i inteligentnych rozwiązań.
Meble łazienkowe na zamówienie znakomicie sprawdzają w maksymalizacji wykorzystania dostępnej powierzchni.

Szafy wnękowe na wymiar pozwalają wykorzystać przestrzeń, a rozwiązania np. drzwi przesuwnych nie powodują ograniczenia pozostałej części przestrzeni. Sam decydujesz o rodzaju frontów, a my wykonamy je według życzenia

Garderoby mogą pełnić rolę szafy na ubrania, schowka na buty czy miejsca na pościel. Sam decydujesz o rodzaju frontów, a my wykonamy je według życzenia.

Tworzymy meble dopasowane nie tylko do wnętrza, ale też charakteru i upodobań klienta. Jeśli potrzebujesz mebli do swojego biura, restauracji, placówki medycznej to w tym zakresie również doradzimy biorąc pod uwagę Twoje potrzeby estetyki oraz funkcjonalności.

Kitchen furniture in a modern small apartment for rent. Interior design.

JAKOŚĆ

Tworzymy meble na zamówienie z wysokiej jakości materiałów oraz elementów najlepszych producentów, dzięki czemu wykonane meble służą naszym klientom przez długie lata zachowując w znakomitym stanie swój wygląd oraz funkcjonalność.

Modern dining room with minimalist table ,chair and sideboard on wall - 3d rendering

ZADOWOLENIE

Większość naszych klientów to osoby z polecenia, które już widziały nasze realizacje u rodziny lub u znajomych. Najbardziej satysfakcjonuje na fakt, że każdy z naszych klientów zawsze okazuje swoje zadowolenie po wykonanej przez nas realizacji.

Spacious kitchen with wooden furnitures, kitchen island with marble countertop and stais in the back

PRECYZJA

Przy projektowaniu Państwa mebli mamy na uwadze przede wszystkim Waszą potrzebę komfortowego i praktycznego wnętrza, także oczekiwania związane z estetyką przestrzeni.